Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2015 листопад №435 05 листопада 2015 року " Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність (в рівних частках кожному) гр. Остапець Анатолію Івановичу та гр. Лунченко Людмилі Іванівні для веденн"

Грудень 2015

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

05  листопада 2015 року                                                                                                   №435

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у спільну часткову власність (в рівних частках кожному)

гр. Остапець Анатолію Івановичу та гр. Лунченко Людмилі Іванівні

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

в межах Дулицької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр.Остапець Анатолія Івановича та Лунченко Людмили Іванівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Остапець Анатолію Івановичу та Лунченко Людмилі Іванівні в межах Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області, розробленого ПП «Рідан-БЦ», та керуючись ст.ст. 17, 22, п.гч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Остапець Анатолію Івановичу та Лунченко Людмилі Іванівні в межах Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати успільну часткову власність (в рівних частках кожному) гр.Лунченко Людмилі Іванівні та Остапець Анатолію Івановичу  земельну ділянку, кадастровий номер 3224082100:05:006:0026, площею 2,4347га (з них ріллі-2,4347га), оформити гр.Остапець Анатолію Івановичу та Лунченко Людмилі Іванівні право спільної часткової власності (в рівних частках кожному)на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається  купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

2

4. Відділу Держгеокадастру у Сквирському районі внести відповідні зміни до державного земельного кадастру.

5.Документацію із землеустрою передати до Відділу Держгеокадастру у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

Голова адміністрації                                                                                                          Р.В.Лінда