Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2015 листопад №434 05 листопада 2015 року " Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Куценку Петру Дмитровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Дулицької сільської ради Сквирського"

Грудень 2015

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

05  листопада 2015 року                                                                                          №434

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність

гр. Куценку Петру Дмитровичу для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в межах Дулицької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр.Куценка Петра Дмитровича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Куценку Петру Дмитровичу в межах Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області, розробленого ФОП Пивовар Н.М., та керуючись ст.ст. 17, 22, п.гч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Куценку Петру Дмитровичу в межах Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр.Куценку Петру Дмитровичу земельну ділянку, кадастровий номер 3224082100:05:009:0013, площею 2,6400га (з них ріллі-2,6400га), оформити гр. Куценку Петру Дмитровичу право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Відділу Держгеокадастру у Сквирському районі внести відповідні зміни до державного земельного кадастру.

5. Документацію із землеустрою передати до Відділу Держгеркадастру у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

Голова адміністрації                                                                                                          Р.В.Лінда