Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 вересень № 530 від 20 вересня 2011 року "Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта ФОП Іванчишіну О.А. в межах Селезенівської сільської ради "

Жовтень 2011

м. Сквира

від 20 вересня 2011 року                                                                          № 530

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою щодо відведення в оренду земельної

ділянки водного фонду та водного об’єкта

ФОП Іванчишіну О.А.  в межах Селезенівської сільської ради

Розглянувши заяву фізичної особи підприємця Іванчишіна Олександра Анатолійовича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта загальною площею 1,9 га (вода) в межах Селезенівської сільської ради та враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об'єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення (протокол №11 від 22.03.2011), відповідно до п.7. ст.13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законів України «Про оцінку земель», «Про землеустрій», «Про оренду землі», керуючись ст.ст.17,124, п.12 розділу Х “Перехідні положення” Земельного кодексу України, ст.51 Водного кодексу України та Порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 677 від 26.05.2004 року:

1. Надати ФОП Іванчишіну О.А. дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта загальною площею 1,9 га в межах Селезенівської сільської ради.

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. ФОП Іванчишіну О.А. виготовити проект землеустрою та подати його на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Гарбуза О.М..

Голова адміністрації                                                                   М.Д.Горбалінський