Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 вересень № 527 від 20 вересня 2011 року " Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта фізичній особі-підприємцю Сосновському О.С. в межах Чубинецької сільської ради "

Жовтень 2011

м. Сквира

від 20 вересня 2011 року                                                                                № 527

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою

щодо відведення в оренду земельної ділянки

водного фонду та водного об’єкта фізичній

особі-підприємцю Сосновському О.С.

в межах Чубинецької сільської  ради

Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Сосновського Олександра Станіславовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду  та водного об’єкта площею 2,2 га в межах Чубинецької сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 17 від 31.08.2011 року) та керуючись ст.ст.17, 58, 59, 93, 116, 122, 123, 124, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, ст.48-51 Водного кодексу України, п.7 ст.13 ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законами України «Про землеустрій», «Про оренду землі», Порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004  за № 677:

1. Надати дозвіл фізичній особі–підприємцю Сосновському Олександру Станіславовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта площею 2,2 га  в межах Чубинецької сільської ради.

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Фізичній особі–підприємцю Сосновському Олександру Станіславовичу виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи, подати на розгляд адміністрації.

4. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта буде проводитись відповідно до визначених у ньому площ земельних ділянок під водою, гідротехнічними спорудами та прибережною захисною смугою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                                 М.Д.Горбалінський