Головна Допомога воїнам АТО Військовослужбовцям, які беруть участь в АТО На Сквирщині запрацювала «гаряча» телефонна лінія для військовослужбовців та їхніх родичів

Липень 2015
    1 2 3 4 5
27 28 29 30 31

На Сквирщині запрацювала «гаряча» телефонна лінія для військовослужбовців та їхніх родичів Друк

У Сквирській райдержадміністрації запрацювала цілодобова «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04568) 5-13-05, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці відділу роботи із зверненнями громадян райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.

За телефоном «гарячої лінії» можна отримати консультацію з юридичних та соціальних питань, зокрема, охорони здоров’я, освіти, виплати пенсій та допомог. Зазначимо, що районний Штаб допомоги бійцям та цивільному населенню в зоні АТО працює на постійній основі. Це гарний приклад співпраці влади та громадських активістів, які організовують для бійців АТО та мирних громадян збір продуктів, одягу, медикаментів тощо.