Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2015 квітень №156 27 квітня 2015 року " Про захист водних біоресурсів в Сквирському районі Київської області у нерестовий період 2015 року "

Травень 2015

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

_27 квітня 2015 року                                                                                            №156

Про захист водних біоресурсів в

Сквирському районі Київської області

у нерестовий період 2015 року

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про тваринний світ”, „Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів” та з урахуванням наказу Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Київській області від 17.03.2015 № 30 „Про заходи забезпечення охорони водних біоресурсів у період нересту”, розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 01.04.20150року №101 «Про захист водних біоресурсів в Київській області у нерестовий період 2015 року», з метою здійснення заходів щодо охорони водних біоресурсів у водоймах Сквирського району і поліпшення середовища їх існування:

1. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації:

1.1. розробити і затвердити спільно з Сквирським районним відділом головного управління Міністерства внутрішніх справ України  у Київській області, «Українським товариством мисливства та рибалок» в Сквирському районі  плани заходів щодо боротьби з порушенням правил рибальства та незаконним заняттям рибним або іншим добувним промислом водних біоресурсів в Сквирському районі  у нерестовий період 2015 року згідно з додатком;

1.2. сприяти в роботі інспекторам Сквирського районного відділу головного управління  Міністерства внутрішніх справ України в Київській області з проведення заходів щодо боротьби з порушенням правил рибальства та незаконним заняттям рибним або іншим добувним промислом водних біоресурсів у нерестовий період 2015 року.

2. Сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації райдержадміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному сайті райдержадміністрації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сквирської районної державної адміністрації  Нечипоренка І. В.

Голова адміністрації                                                                                           Р. В. Лінда

до розпорядження голови адміністрації

27.04.2015 № 156

_________________________ ______

ПЛАН ЗАХОДІВ

щодо боротьби з порушеннями правил рибальства та

незаконним заняттям рибним або іншим добувним

промислом водних біоресурсів в Сквирському районі

у нерестовий період 2015 року

Термін

виконання

Відповідальні

1.

Створити рейдові

групи для боротьби

з порушниками

правил рибальства

до 01 травня

„Українське товариство мисливців та рибалок” у Сквирському районі (за згодою),

Сквирський районний відділ головного управління  Міністерства внутрішніх справ України в Київській області (за згодою).

2.

Проведення рибоохоронних рейдів:

на р. Рось та

р. Роставиця

2.2

щодо порушення порядку перевезення, придбання чи збуту риби, інших водних біоресурсів на ринках, місцях стихійної торгівлі, автошляхах

2.3

щодо виготовлення

та збуту заборонених

знарядь лову риби та інших водних біоресурсів

„Українське товариство мисливців та рибалок” у Сквирському районі (за згодою),

Керівник апарату                                                                         В. Л. Салтанюк