Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2015 лютий №52 13 лютого 2015 року " Про проведення безоплатного капітального ремонту житлового будинку інваліда війни "

Квітень 2015

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13 лютого 2015 року                                                                                            №52

Про  проведення безоплатного

капітального ремонту  житлового будинку

інваліда війни

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993р.№5331-XII( із змінами та доповненнями), постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 565 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право» та з метою покращення побутових умов інваліда війни:

1.Провести безоплатний капітальний ремонт житлового будинку інваліда війни:

-  Ященко Н.О. -  м. Сквира, вул. Шовковична,17,  на суму 10 тис. 151 грн.00 коп.

2.Управлінню соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації провести розрахунки з ПП «Моісеєнко» за рахунок  коштів, що передбачені з Державного бюджету України на компенсацію за проведення безоплатного капітального ремонту жилих будинків та квартир інвалідів війни.

3.Управлінню фінансів райдержадміністрації забезпечити фінансування витрат, пов’язаних із проведенням безоплатного  капітального ремонту житлового будинку  інваліда війни.

4. Внести до розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки голови адміністрації від 17 листопада 2014 року №519 «Про проведення безоплатного капітального ремонту житлових будинків інвалідів війни» такі зміни:

в п.1 розпорядження слова – « Ященко Н.О. -  м. Сквира, вул. Шовковична,17,  на суму 10 тис. 151 грн.00 коп.» - виключити.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Тимчасово виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                       Р.В.Лінда