Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2015 січень №28 27 січня 2015 року " Про внесення змін до розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки голови адміністрації від 11.12.2014 № 552 «Про надання дозволу на розробку проекту землеус"
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2015
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  

Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

27 січня 2015 року                                                                                        №28

Про внесення змін до розпорядження тимчасово виконуючого

обов’язки голови адміністрації  від 11.12.2014 № 552                                                                    «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою                                                             щодо відведення у власність земельної ділянки для                                                                       ведення товарного сільськогосподарського виробництва                                                                  гр. Чурюкіну Юрію Вікторовичу в адміністративних межах                                                 Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області»

 

Розглянувши заяву гр. Лещенко Катерини Миколаївни (за довіреністю) в інтересах гр. Чурюкіна Юрія Вікторовича - власника земельної частки (пай) про внесення змін до розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки голови Сквирської райдержадміністрації  від 11.12.2014 № 552  «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Чурюкіну Юрію Вікторовичу в адміністративних межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області», у зв’язку із технічною помилкою, керуючись ст. 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

Внести зміни до розпорядження від 11.12.2014 № 552  «Про надання дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Чурюкіну Юрію Вікторовичу в адміністративних межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області», виклавши п.1 розпорядження в такій редакції:

«1. Надати дозвіл гр. Чурюкіну Юрію Вікторовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради  за № 1069 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Гігант».

 

 

 

Тимчасово виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                                   Р.В.Лінда

Переглядів: 463
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack