Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2014 Грудень №547 09 грудня 2014 року " Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Прищепі Наталії Василівні в адміністративних межах Рогізня"

Січень 2015

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

09 грудня 2014 року                                                                                                     №547

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення у власність

земельної ділянки для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр. Прищепі Наталії Василівні

в адміністративних межах Рогізнянської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Прищепи Наталії Василівни - власника земельної частки (паю) про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Рогізнянської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай), серія КВ № 019636, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Прогрес», серія КВ, реєстраційний №28 від 14.12.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Прищепі Наталії Василівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Рогізнянської сільської ради за №383 згідно схеми поділу земель колективної власності КСП «Прогрес».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Прищепі Наталії Василівні виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

Тимчасово виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                                Р.В.Лінда