Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 серпень №454 від 22 серпня 2011 року " Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Козаченку Миколі Васильови"

Вересень 2011

м. Сквира

від 22 серпня 2011 року                                                                                  №454

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують

право власності на земельну ділянку для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

Козаченку Миколі Васильовичу в межах Самгородоцької

сільської ради Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання директора ТОВ «Український проект» про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Козаченку Миколі Васильовичу в межах Самгородоцької сільської ради Сквирського району Київської області та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Козаченку Миколі Васильовичу в межах Самгородоцької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель- землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність Козаченку Миколі Васильовичу земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 3224086600:04:013:0008 площею 4,2260 га (з них ріллі-4,2260га) за №602 відповідно до схеми поділу земель колективної власності                            КСП «Самгородоцьке», оформити та видати Козаченку Миколі Васильовичу державний акт на право власності на земельну ділянку, зареєструвавши його в управлінні Держкомзему у Сквирському районі.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності законами України про державний земельний кадастр та про ринок земель, але не раніше 1 січня 2012 року, не допускається:

- купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

5. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                                   М.Д. Горбалінський