Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 серпень № 447 від 19 серпня 2011 року " Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Навроцькому Віталію Віктор"

Вересень 2011

м. Сквира

від 19 серпня 2011 року                                                                                № 447

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право власності

на земельну ділянку для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

Навроцькому Віталію Вікторовичу в межах

Оріховецької сільської ради Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання директора ТОВ «Терра-ІІ» та технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Навроцькому Віталію Вікторовичу в межах Оріховецької сільської ради Сквирського району Київської області та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Навроцькому Віталію Вікторовичу в межах Оріховецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель- землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність Навроцькому Віталію Вікторовичу  земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 3224085200:02:002:0006 площею 3,5751га (з них ріллі-3,5751га) за №33 відповідно до  схеми поділу земель колективної власності КСП «Оріховецьке», оформити та видати Навроцькому Віталію Вікторовичу державний акт на право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності законами України про державний земельний кадастр та про ринок земель, але не раніше 1 січня 2012 року, не допускається:

- купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

5. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                                  М.Д. Горбалінський