Вересень 2011

м. Сквира

від  10 серпня 2011 року                                                                                № 435

Про надання в оренду земельних ділянок

Сільськогосподарського призначення

(невитребувані земельні частки (паї))

ФОП Манукіяну Василю Леонідовичу

в межах Шаліївської сільської  ради

Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Манукіяна Василя Леонідовича про передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 5 шт. загальною площею 14,97 га в межах Шаліївської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність  земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 16 від 26.07.2011 року) та керуючись ст. ст. 17, 124, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок  власникам  земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі»:

1. Надати в оренду ФОП Манукіяну Василю Леонідовичу невитребувані земельні частки (паї) кількістю 5 шт. загальною площею 14,97 га в межах Шаліївської за №№ 186, 188, 228, 236, 263 відповідно до схеми поділу земель колективної власності                            КСП «Дружба» с. Шаліївка, вартістю 198190,0 гривень на території Шаліївської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 1 рік, з дати реєстрації договору оренди.

2. Встановити річну орендну плату за орендовані земельні частки (паї) в розмірі 5% від їх загальної вартості, що складає 7927,6 грн (сім тисяч дев’ятсот двадцять сім гривень 60 коп.), яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом                     30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем  звітного місяця на розрахунковий рахунок Шаліївської сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

3. В разі, коли власники земельних часток (паїв) або їх спадкоємці отримають державні акти на право власності на земельні ділянки, до договору вносяться відповідні зміни або його дія припиняється.

4. Орендарю укласти договір оренди земельних часток (паїв) та зареєструвати його у Шаліївській сільській раді.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                                М.Д.Горбалінський