Головна Новини ЗАСІДАННЯ 32-ї ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ СКВИРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ VI СКЛИКАННЯ

Жовтень 2014

29 жовтня у залі райдержадміністрації відбулось засідання 32 чергової сесії Сквирської районної ради VI скликання. Участь у роботі сесії приймали 26 депутатів із 56 обраних. Провела засідання голова районної ради Л.Ю. Хвиль. Було розглянуто наступні питання:

1. 1. Про хід виконання Програми соціально-економічного  та культурного розвитку Сквирського району за 9 місяців 2014 року.

(Доповідач: Р.В.Лінда, т.в.о. голови Сквирської райдержадміністрації.

Співдоповідач: В.П.Рибак, начальник управління агропромислового розвитку Сквирської РДА); 2. Про стан  медичного обслуговування  в Сквирському районі та стан виконання цільової соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки.

(Доповідачі:А.В.Степанченко, заступник головного   лікаря Сквирської   ЦРЛ);

Л.Л.Григоренко, головний лікар Сквирського ЦПМСД.

3.  Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 23 січня 2014 року №01-26-06   «Про районний бюджет Сквирського району на 2014 рік.»

(Доповідач: М.В.Ульянова, начальник фінансового управління Сквирської

райдержадміністрації);

4 Про хід виконання Районної комплексної програми профілактики злочинності та охорони громадського порядку у Сквирському районі на 2011-2015 роки.

(Доповідач: І.В.Нечипоренко, перший заступник голови Сквирської

райдержадміністрації);

5. Про затвердження Програми приватизації (відчуження) майна спільної власності територіальних громад Сквирського району

(Доповідач: О.Г.Грищенко, керуючий справами, начальник організаційного

відділу районної ради);

6. Про затвердження  Програми  розвитку надання адміністративних послуг у Сквирському районі на 2014-2015 роки.

(Доповідач: І.В.Нечипоренко, перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації);

7. Про затвердження районної Цільової  Програми  мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов`язаних із виконанням військового обов`язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2014-2018 роки

(Доповідаx: І.В.Нечипоренко, перший заступник голови Сквирської

райдержадміністрації);

8. Про затвердження районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2014-2017 роки.

(Доповідач : М.С.Ворушило, начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства Сквирської райдержадміністрації);

9.Інформація щодо збереження виробництва на дочірньому підприємстві  ПАТ  «Київхліб  «Сквирський хлібозавод».

(Доповідач : О.М.Рибак, директор ДП ПАТ «Київхліб»Сквирський хлібозавод»);

10РІЗНЕ.

10.1.Про надання дозволу на передачу матеріальних цінностей з балансу сектору культури на  баланс відповідних сільських рад;

10.2. Про  управління об»єктами   майна спільної власності територіальних громад  Сквирського району;

10.3. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки

земельної ділянки площею  2  га, що надана у власність гр. Грищенко Марії

Григорівні  для ведення особистого селянського господарства  на території

Чубинецької  сільської ради Сквирського району Київської області.

10.4.Про внесення змін до регламенту Сквирської районної ради 06 скликання.

10.05. Про звернення Сквирської районної ради до Генеральної Прокуратури щодо скасування наказів Головного управління Держземагенства у Київській області стосовно надання дозволів на розробку документації із землеустрою гр. Опалко В.Г та Конюшенку Д.Д. та скасування державної реєстрації права оренди, що виникло на підставі договорів оренди землі, укладених з порушенням чинного законодавства України.