Головна Новини Мітинг , присвячений 70-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників

Жовтень 2014

28 жовтня о 9-00 год. на Меморіалі Слави проведено мітинг присвячений 70-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників. На мітинг було запрошено  керівників району, ветеранів війни, громадськість міста. З привітальним словом перед присутніми виступили: тимчасово виконуючий обов`язки голови райдержадміністрації Руслан Лінда, голова  районної  ради Леся Хвиль, міський  голова Віталій  Писаренко, голова районної ради ветеранів війни та праці Микола  Шевчук, виконуючий обов`язки районного військового комісара Сергій  Левченко.

Ведуча Людмила Керекеша оголосила хвилину мовчання згадавши ветеранів Великої Вітчизняної війни та тих , хто загинув нині захищаючи свободу та незалежність України.  До підніжжя Меморіалу Слави було покладено квіти. Музичне оформлення мітингу  здійснювали  учасники народного фольклорного ансамблю «Надія» районного Будинку культури – керівник Петро Гончаренко, у виконанні якого прозвучав гімн  України та пісня «Степом,степом».

Каміла Трофимчук

Завідуюча районним організаційно –