Головна Новини «Мати – родинний оберіг»

Жовтень 2014

23 жовтня в малому залі райдержадміністрації в теплому,тісному,родинному колі відбулася зустріч  керівників району та нагородження  багатодітних матерів   почесним званням  «Мати – Героїня України». Перед присутніми виступили: голова Сквирської райдержадміністрації Руслан Лінда, голова районної ради Леся Хвиль, заступник голови райдержадміністрації Світлана Риченко та начальник управління соціального захисту населення Сквирської  райдержадміністрації  Олена Димань.

Голова райдержадміністрації Руслан Лінда та заступник голови райдерж-адміністрації Світлана Риченко вручили  посвідчення та медалі  «Мати – Героїня України»  багатодітним матерям: Наталії Вікторівні Олійник - м. Сквира, Сайран Капетівні Сух та Ганні Іванівні Жуківській - с. Дулицьке,Тетяні Сергіївні Рубцовій - с. Безпечна, Марії Романівні Дзізінській та Анастасії Петрівні Бабюк - с. Горобіївка бажаючи їм міцного здоров'я, родинного затишку, мирного неба. Найщиріші вітання прозвучали  від вокального жіночого ансамблю «Солошки» ( керівник Анатолій Рай) районного Будинку культури, у виконанні якого прозвучали пісні: «Мамина калина», «Поливала мати айстри», «Світку мій коханий».

Каміла Трофимчук

завідуюча районним  організаційно-методичним