Головна Новини Вклад дітей – вагомий

Жовтень 2014

Старшокласниками шкіл міста та району був організований ярмарок «Щедра Україна» та проведений благодійний концерт «Діти Сквирщини - воїнам АТО». Учні вирішили раціонально використати зібрані кошти. У жовтні було закуплено тканину за оптовими цінами для пошиття теплих тільняшок, на яку витрачено 6305 грн. Лідери учнівського самоврядування за допомогою звернулися до Сквирської філії корпорації «Елтекс», які лю-б’язно погодилася нам допомогти, адже це – спільна справа. Ми отримали підтримку від таких працівників: розкрійного цеху – Катерини Гуменюк, Ганни Гордійчук, Катерини Григоренко, Станіслава Бещетнікова, пошивочного (друга  лінія) – Ірини Гуслінської, Надії Колтуш, Олександри Станіщук, Галини Розгон, Ірини Андрійчук, пошивочного (перша лінія) - Зої Вітюк, Наталії Шовкун, Ірини Тибулевич, Олександри Євтушок, Віри Хришиної, технолога Ірини Задніпрянко, контролерів  Ірини Дембіцької, Світлани Олійник, конструктора Світлани Анпелогової. 6 жовтня багато дітей зібралося біля підприємства для того, щоб подякувати усім людям, які приєдналися до проекту «Діти Сквирщини - воїнам АТО».

«Зібравши гроші і закупивши тканину, ми без вашої допомоги, шановні, не досягли б кінцевого результату», - саме такі слова прозвучали від голови Сквирської районної ради дітей «Лідер» Дмитра Поліщука. За зібрані кошти було безкоштовно пошито 174 теплі тільняшки, які були передані до Сквирського райвійськ-комату і за потреби будуть видаватися військовослужбовцям, що їдуть в зону АТО. Інша частина тільняшок довозитиметься солдатам, що вже перебувають в зоні АТО. Своїм прикладом ми закликаємо усіх небайдужих допомагати нашим воїнам, які боронять Україну. Я щиро вірю в те, що все буде добре, що Україна залишиться єдиною. Прагнемо миру, щоб всі земляки повернулися живими до своїх домівок. Ми у  вас віримо, наші захисники!

Вікторія КУНДИРЕВИЧ, вихованка Сквирського РЦДЮТ,

учениця 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Фото Віталія ГУДЗЕНКА