Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2014 Вересень №404 09 вересня 2014 року " Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кириченко Ганні Василівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Великополовецької сільської ради Сквир"

Жовтень 2014

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

09 вересня 2014 року                                                                                                               №404

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність

гр. Кириченко Ганні Василівні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в межах Великополовецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Кириченко Ганни Василівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Кириченко Ганні Василівні в межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області та керуючись ст.ст. 17, 22, п.гч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Кириченко Ганні Василівні в межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр. Кириченко Ганні Василівні земельну ділянку, кадастровий номер 3224081200:08:010:0011, площею 3,1100га (з них ріллі-3,1100 га), оформити Кириченко Ганні Василівні право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається  купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Відділу Держземагентства у Сквирському районі внести відповідні зміни до державного земельного кадастру.

5. Документацію із землеустрою передати до відділу Держземагентства у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

Голова адміністрації                                                                                                         А.П.Чичикало