Жовтень 2014

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

21 травня 2014 року                                                                                               №238

Про надання ПФ «Зодчий» згоди на виконання

проектно-вишукувальних робіт для проведення

реконструкції з розширенням  власного нежитлового

приміщення на власній земельній ділянці

несільськогосподарського призначення

по вул К.Лібкнехта,228 за межами населеного

пункту на території Сквирської міської ради

Сквирського району Київської області.

Розглянувши лист приватної фірми (далі ПФ) «Зодчий» м. Сквира з доданими документальними матеріалами, враховуючи наявну містобудівну документацію: Схему планування території Сквирського району, термін дії якої пролонговано рішенням Сквирської районної ради №8/34-21-06 від 22.04.2013р., та генеральний план м.Сквира, розроблений проектним інститутом «Діпромісто» в 1981 році, затверджений в 1983 році, термін дії якого пролонговано безстроково рішенням Сквирської міської ради№849-36-VI від 26.03.2013р.; враховуючи рішення Сквирської міської ради №1032/63 від 17.03.2014р., керуючись Законами  України «Про регулювання містобудівної діяльності», “Про місцеві державні адміністрації“:

1. Надати згоду на виконання ПФ «Зодчий» проектно – вишукувальних робіт  для проведення реконструкції  з розширенням (надбудовою та прибудовою) власного нежитлового приміщення загальною площею 256,0 м2 (в т.ч.  підвальне приміщення площею 47,7 м2), яке є частиною існуючої одноповерхової нежитлової  будівлі колишніх складів  радгоспу «Сквирський»,  власниками  інших частин якої на цей час є  фізична та юридична особи,  під виробничу базу будівельного напрямку  з адміністративно-побутовими приміщеннями, на власній земельній ділянці несільськогосподарського призначення площею 0,2388 га  по вул. К. Лібкнехта, 228 за межами населеного пункту на території Сквирської міської ради Сквирського району Київської області, цільове призначення якої – для обслуговування нежитлового приміщення (державний акт на право власності на земельну ділянку серії  ЯЛ № 171318 від 25 травня 2010 року) .

2. Приватній фірмі «Зодчий» отримати  у відділі містобудування  та архітектури Сквирської райдержадміністрації містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки для розроблення  проектної документації  для вищеназваних цілей.

3 Враховуючи важливе в містобудівному плані місце розташування плануємого об’єкта (на в’їзді в місто Сквира із західної сторони по автодорозі державного значення   Р-32 Кременець –Б.Церква –Ржищів), при розробленні проектної документації  особливу  увагу звернути на зовнішнє  упорядкування  будівель  і споруд на зазначеній земельній ділянці, в т.ч. на благоустрій прилеглої території, в зв’язку з чим  рекомендувати ПФ «Зодчий» проектну документацію подати на розгляд архітектурно-містобудівній раді при відділі містобудування та архітектури Сквирської райдержадміністрації.

4. Приватній фірмі «Зодчий»   відповідно  до ст.40  Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності»  взяти пайову участь  в розвитку інфраструктури  міста

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника
голови райдержадміністрації  згідно з розподілом обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                             І.В.Нечипоренко