Жовтень 2014

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

21 травня  2014 року                                                                                                № 234

Про підготовку та проведення районного

огляду-змагань невоєнізованих пожежно-

рятувальних сил цивільного захисту

З метою забезпечення постійної готовності добровільних рятувальних формувань до виконання завдань по боротьбі з пожежами, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та військового характеру, захисту населення і територій від їх негативного впливу, які загрожують життю та здоров’ю людей, на виконання ”Кодексу цивільного захисту України, керуючись ст.21 Закону України ”Про місцеві державні адміністрації”, планом основних заходів цивільного захисту Сквирського району на 2014 рік”:

1. Провести огляд – змагання добровільних рятувальних формувань цивільної оборони району 30 травня  2014 року на стадіоні “Колос” м. Сквира згідно з Положенням про добровільні пожежні дружини.  Початок змагань о 09-00 год.

2. Для організації  проведення огляду - змагань та підведення підсумків утворити районну комісію у складі:

Гарбуз Олександр Миколайович

заступник голови адміністрації, голова комісії;

Шуляк

Ігор Миколайович

- начальник Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області, заступник голови комісії;

Члени комісії:

Вовк

Юрій Леонідович

- начальник Сквирського РВ ГУ МВС України в Київській області (за згодою);

Ворушило

Микола Степанович

- начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства райдержадміністрації;

Швецов

Геннадій Григорович

- начальник ВДАІ по обслуговуванню Сквирського району             (за згодою);

Скарбовійчук

Роман Петрович

- начальник філії ”Сквирське районне дорожнє управління” (за згодою);

3. Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань покласти на  начальника  Сквирського сектору ДСНС України в Київській області, полковника служби цивільного захисту  Шуляка І.М.

4. Керівникам підприємств та сільським головам забезпечити явку добровільних пожежних дружин промислових підприємств, установ та організацій району (додаток1), пожежною та пристосованою технікою (додаток 2).

5. Головному лікарю  Сквирської центральної районної лікарні Ковальчуку В.М. забезпечити медичне обслуговування змагань.

6. Відповідальність за підготовку стадіону до   проведення  змагань покласти  на начальника відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Голуба І.В.

7. Начальнику Сквирського РВ ГУ МВС України в Київській області  Вовку Ю.Л.  забезпечити явку  представників міліції  для охорони громадського порядку.

8. Начальнику ВДАІ по обслуговуванню Сквирського району Швецову Г.Г. забезпечити явку  представника ДАІ для проведення огляду  техніки.

9. Начальнику сектору культури райдержадміністрації Іванько О.С. забезпечити озвучення стадіону.

10. Начальнику КП ”Сквирське комунальне господарство” Шварцбурду Ю.Д. забезпечити місце проведення змагань урнами для сміття.

11. Голові правління ВАТ “Сквирське РТП” Тибулевичу В.В. забезпечити транспорт для перевезення інвентарю із пожежної частини на стадіон ”Колос”.

12. Рекомендувати голові правління Сквирського районного споживчого товариства Мельнику А.М. забезпечити прибуття на стадіон «Колос» торгівельних точок.

13. Заступнику голови комісії Шуляку І.М. подати на затвердження виконуючому обов’язки голови Сквирської райдержадміністрації підсумки змагань в термін до 30 травня 2014 року.

14.  Контроль за виконанням  цього розпорядження покласти на  заступника  голови адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                      І.В.Нечипоренко

до розпорядження виконуючого обов’язки голови адміністрації

21.05.2014 №234