Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 липень № 373 від 08 липня 2011 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку гр. Литвиненко Тетяні Андріївні, власнику земельної частки (пай) в межах Шамраївсько"

Серпень 2011

м. Сквира

від 08 липня 2011 року                                                                                    № 373

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо складання державного

акта на право власності на земельну ділянку

гр. Литвиненко Тетяні Андріївні,

власнику земельної частки (пай) в межах

Шамраївської  сільської ради

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта на право  власності на земельну ділянку гр. Литвиненко Тетяні Андріївні, власнику земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва в межах Шамраївської  сільської  ради Сквирського району Київської області, розроблену                        ФОП Богданенко В.А., та керуючись п. 7 ст. 13 Закону України “Про  місцеві державні адміністрації”, ст. ст. 17, 22,   ч.1 ст. 81, ст. ст. 111, 118 Земельного кодексу України,  Указом Президента України від 03.12.1999 року № 1529/99 “Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування  аграрного сектору  економіки”, Законом України ”Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку власнику земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Шамраївської  сільської  ради  Сквирського  району  Київської області.

2. Передати у власність гр. Литвиненко Тетяні Андріївні власнику земельної частки (пай) земельну ділянку загальною площею 3,4220 га, з них ріллі – 3,4220 га, та видати державний акт на право  власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

заборона на зміну цільового призначення земельної ділянки;

заборона на продаж або інше відчуження до набрання чинності  Законами України ”Про державний земельний кадастр” та ”Про ринок земель”;

-   дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог,  встановлених чинним законодавством України.

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі:

4.1. Внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

4.2.Забезпечити належне зберігання документів на підставі яких видано це  розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Гарбуза О.М.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                  О.В.Левчук