Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2014 Квітень №171 17 квітня 2014 року " Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Шафалюк Василині Михайлівні в адміністративних межах О"

Червень 2014

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

17 квітня 2014 року                                                                                                  №171

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення у власність

земельної ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр. Шафалюк Василині Михайлівні

в адміністративних межах  Оріховецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр.Кіяшко Ірини Борисівни (за довіреністю) в інтересах                          гр. Шафалюк Василини Михайлівни - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Оріховецької сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ, №018845, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю                 КСП «Оріховецьке» - серія КВ, реєстраційний №25 від 06.12.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Шафалюк Василині Михайлівні на розробку проекту землеустрою  щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Оріховецької сільської ради за № 46, згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Оріховецьке».

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Шафалюк Василині Михайлівні виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                              І.В.Нечипоренко