Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2014 Квітень №156 07 квітня 2014 року "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Дорошенку Олександру Миколайовичу в адміністративних межах П "

Червень 2014

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

07 квітня 2014 року                                                                                 №156

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення у власність

земельної ділянки для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр. Дорошенку Олександру Миколайовичу

в адміністративних межах  Пищиківської  сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Дорошенка Олександра Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки в розмірі земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Пищиківської сільської ради відповідно до рішення Сквирського районного суду справа № 1022/2344/2012р. 2/1022/662/2012 від 13.09.2012 року, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Нива» - серія КВ, реєстраційний №04 від 30.08.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Дорошенку Олександру Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки в розмірі земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Пищиківської сільської ради за рахунок земель колективної власності КСП «Нива» за № 694, згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Нива».

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Дорошенку Олександру Миколайовичу виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                            І.В.Нечипоренко