Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 червень №336 від 22 червня 2011 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Коншиній Альвіні Петрівні та "

Серпень 2011

м. Сквира

від 22 червня 2011 року                                                                                  №336

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право

власності на земельні ділянки для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва Коншиній Альвіні Петрівні

та Стороженко Ірині Валентинівні в межах

Чубинецької сільської ради Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання директора ТОВ «Терра-ІІ» про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Коншиній Альвіні Петрівні та Стороженко Ірині Валентинівні в межах Чубинецької сільської ради Сквирського району Київської області, керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Коншиній Альвіні Петрівні та Стороженко Ірині Валентинівні в межах Чубинецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель- землі сільськогосподарського призначення (рілля), земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2. Передати у власність Коншиній Альвіні Петрівні  земельну ділянку кадастровий номер 3224087200:03:008:0022 площею 2,2184га (з них ріллі-2,2184га) за №190/2 по схемі поділу земель колективної власності КСП «Хлібороб», Стороженко Ірині Валентинівні  земельну ділянку кадастровий номер 3224087200:03:008:0021 площею 2,2184га (з них ріллі-2,2184га) за №190/1 по схемі поділу земель колективної власності КСП «Хлібороб» оформити та видати Коншиній Альвіні Петрівні і Стороженко Ірині Валентинівні державні акти на право власності на земельні ділянки, зареєстровані в управлінні Держкомзему у Сквирському районі.

3. Встановити правові обмеження на використання земельних ділянок:

3.1. До набрання чинності законами України про державний земельний кадастр та про ринок земель, але не раніше 1 січня 2012 року, не допускається:

- купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

5. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                                              М.Д. Горбалінський