Серпень 2011

Сторінка 2
Всі сторінки

м. Сквира

від 20 червня 2011 року                                                                          № 324

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою

щодо відведення у власність земельних ділянок 7-ми громадянам

для ведення особистого селянського господарства

в межах Каленнівської сільської ради

Розглянувши заяви 7-ми громадян про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу в межах Каленнівської сільської ради та керуючись ст.ст. 17, 33, ч.1 ст.81, 116, 118, 121, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004  за № 677:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок семи громадянам, зазначеним в додатку  до цього розпорядження, із земель запасу в межах Каленнівської сільської ради для ведення особистого селянського господарства.

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Громадянам, зазначеним в додатку, виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи (у разі необхідності) подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                                          М.Д. Горбалінський