Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 червень №340 від 22 червня 2011 року "Про відзначення у Сквирському районі Дня молоді"

Серпень 2011

Головна статті
№340 від 22 червня 2011 року "Про відзначення у Сквирському районі Дня молоді"
Сторінка 2
Сторінка 3
Сторінка 4
Сторінка 5
Всі сторінки

м. Сквира

від  22 червня  2011 року                                                                     №340

Про відзначення у Сквирському
районі Дня молоді

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, „Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні, на виконання Указу Президента України від 22.06.1994 № 323 “Про День молоді”, на виконання розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 27.03.2009 № 202 „Про проект Комплексної програми підтримки молоді в Київській області на 2009-2011 роки”, рішення Сквирської  районної сесії від 26.02.2009 № 05/06-22-05 „Про затвердження Комплексної програми підтримки молоді у Сквирському районі на 2009-2011 роки” та з метою відзначення в районі Дня молоді:

1. Затвердити склад організаційного комітету по відзначенню Дня молоді у районі (додаток 1).

2. Затвердити заходи щодо відзначення у районі Дня молоді (додаток 2).

3. Відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації проінформувати управління у справах сім’ї та молоді Київської облдержадміністрації до 30 червня 2011 року про заходи, проведені під час відзначення в районі Дня молоді.

4. Відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації організувати та направити 25 червня 2011 року на обласні урочистості з нагоди Дня молоді учасників у кількості 45 осіб до Києво – Святошинського району (додаток 3).

5. Відзначити за досягнення успіхів у професійній діяльності та з нагоди Дня молоді Грамотою голови Сквирської райдержадміністрації та грошовою винагородою кращих представників молоді:

Тригобчук Ірину Анатоліївну, головного спеціаліста служби у справах дітей Сквирської райдержадміністрації

Ремез Вікторію Олександрівну, провідного спеціаліста сектору призначення допомог відділу соціальних допомог та компенсації управління праці та соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації

Ліщука Олександра Миколайовича, керівника ансамблю народних інструментів районного Будинку культури

Борисенко Катерину Сергіївну, провідного спеціаліста сектору прийому громадян відділу соціальних допомог та компенсацій управління праці та соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації

Гіптенко Євгенію Олегівну, головний спеціаліст з кадрової та правової роботи управління праці та

Клебанівську Ірину Володимирівну, вихованку аматорської народної вокально – естрадної студії „ Пісенні ключі „ районного Будинку культури

Левківську Лілію Юріївну, вихованку аматорської народної вокально – естрадної студії „ Пісенні ключі „,керівника  хореографічного колективу „REAL DANCE „ районного Будинку культури

Гальчинську Інну Василівну, волонтера Сквирського районного центру соціальних служб для сім”ї та молоді, активного члена громадської молодіжної організації Спілки Української молоді в Україні

Синжеряна Анатолія Васильовича, аматора районного Будинку культури

6. Фінансовому управлінню райдержадміністрації профінансувати відділ у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації у сумі 3054 (три тисячі п”ятдесят чотири) гривень           50 коп. за рахунок загальних асигнувань відділу у справах сім’ї  та молоді, виділених у районному бюджеті на 2011 рік.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов”язків.

Голова адміністрації                                                                               М.Д.Горбалінський