Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 червень № 301 від 01 червня 2011 року "Про проведення перевірки"

Серпень 2011

м. Сквира

від 01 червня 2011 року                                                                                     № 301

Про проведення перевірки

Керуючись ст.13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Утворити комісію з перевірки повноти та причини виникнення заборгованості із виплати  заробітної плати, відрахувань до Пенсійного фонду України ДП «Тхорівський спиртовий завод» у складі:

Левчук

Олександр Васильович

перший заступник голови райдержадміні­страції,

голова комісії

Капітанюк

Наталія Миколаївна

начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

Нінашова

Олена Михайлівна

головний спеціаліст відділу праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

Матчак

Олена Станіславівна

головний спеціаліст відділу по контрольно - перевірочній роботі управління Пенсійного фонду України у Сквирському районі

Руденко

Юлія Анатоліївна

помічник прокурора Сквирського району (за згодою)

Степаненко

Ольга Василівна

виконуюча обов’язки начальника контрольно-ревізійного відділу у Сквирському районі (за згодою)

Барчуков

Артем Андрійович

старший оперуповноважений ВДСБЕЗ Сквирського РВ ГУМВС України у Київській області (за згодою)

2. Комісії в термін до 02.06.2011 надати матеріали перевірки до райдержадміністрації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                         М.Д.Горбалінський