Серпень 2011

Головна статті
№ 342 від 24 червня 2011 року "Про проведення семінарів-нарад з роз’яснення проблемних питань та надання методичної та практичної допомоги у роботі з питань запобігання та протидії корупції"
Сторінка 2
Всі сторінки

м. Сквира

від 24 червня 2011 року                                                                           № 342

Про проведення семінарів-нарад

з роз’яснення проблемних питань

та надання методичної та практичної

допомоги у роботі з питань

запобігання та протидії корупції

Відповідно до Закону  України „Про місцеві державні адміністрації”, з метою надання методичної та практичної допомоги, обміну досвідом, роз’яснення проблемних питань у роботі  з питань запобігання ї та протидії корупції у  Сквирському районі:

1. Юридичному відділу, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації забезпечити проведення семінарів-нарад з роз’яснення проблемних питань та надання методичної та практичної допомоги у роботі з питань запобігання та протидії корупції (далі - семінари-наради) з начальниками та працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації,   начальниками та працівниками  територіальних органів центральних органів виконавчої влади в районі із залученням співробітників Служби безпеки України, органів прокуратури та Міністерства внутрішніх справ України.

2. Затвердити графік проведення семінарів-нарад з роз’яснення проблемних питань та надання методичної та практичної допомоги у роботі з питань запобігання та протидії корупції згідно з додатком.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Левчука О.В.

Голова адміністрації                                                                      М.Д.Горбалінський