Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 травень №235 від 04 травня 2011 року "Про внесення змін до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 07.07.2008 №356 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди земельних ділян"

Серпень 2011

м. Сквира

від  04 травня 2011 року                                                                              № 235

Про внесення змін до розпорядження голови Сквирської

райдержадміністрації від 07.07.2008 №356 «Про затвердження

технічної документації із землеустрою щодо складання

документів, що посвідчують право оренди земельних ділянок

несільськогосподарського призначення ВАТ “Сквирському

комбінату хлібопродуктів» для обслуговування підсобного

тепличного господарства та під’їзної залізничної колії

в межах Сквирської міської ради“

Розглянувши клопотання генерального директора ТОВ “Сквирський комбінат хлібопродуктів“ Дорошенка В.О.  про внесення змін до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 07.07.2008 №356 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення ВАТ «Сквирському комбінату хлібопродуктів» для обслуговування підсобного тепличного господарства та під’їзної залізничної колії в межах Сквирської міської ради», у зв’язку з перетворенням юридичної особи (свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи Товариства з обмеженою відповідальністю «Сквирський комбінат хлібопродуктів» Серія АОО № 481986), керуючись п. 7 ст. 13 Закону України “ Про місцеві державні адміністрації”, ст. ст. 17, 124,  п.12 розділу Х “Перехідних положень” Земельного кодексу України, Законами України “Про оренду землі“, “Про плату за землю“:

1. Внести до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації, від 07.07.2008 №356 “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення ВАТ “Сквирському комбінату хлібопродуктів» для обслуговування підсобного тепличного господарства та під’їзної залізничної колії в межах Сквирської міської ради“ (далі - в тексті  розпорядження) наступні зміни:

1.1. В назві та в тексті зазначеного розпорядження змінити абревіатуру                        ВАТ “Сквирський комбінат хлібопродуктів“ на ТОВ “Сквирський комбінат хлібопродуктів“.

1.2  Пункт 5 розпорядження викласти в новій редакції: “Встановити річну орендну плату в розмірі 4 % від нормативно грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення (нормативно грошова оцінка земельних ділянок загальною площею 6,7313 га становить 1135286,92 грн.) що складає 45411,48 грн. (сорок п’ять тисяч чотириста одинадцять) гривень на рік, яка повинна вноситися рівними частинами  щомісячно  протягом 30 календарних днів, наступних  за останнім календарним  днем  звітного місяця  на  розрахунковий рахунок Сквирської міської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому  діючим законодавством “.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови  адміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                                             М.Д. Горбалінський