Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Грудень №460 26 грудня 2013 року "Про введення в дію рішення конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної держав "

Січень 2014

26 грудня 2013 року                                                                                №460

Про введення в дію рішення конкурсного комітету з

підготовки та проведення районних конкурсів на

перевезення пасажирів на автобусних маршрутах

загального користування, віднесених до компетенції

Сквирської районної державної адміністрації, від 24.12.2013

Відповідно до Законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про автомобільний транспорт", постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року  № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», розпоряджень голови Сквирської районної державної адміністрації від 13 серпня 2013 року № 275 «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Сквирського району», зареєстрованого  в Сквирському районному управлінні юстиції  у Київській області 14.08.2013 за № 2/159, та від 12.11.2013 № 396 "Про проведення районного конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації,  протоколу № 2 від 24.12.2013 засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації:

1. Ввести в дію рішення конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації, щодо визначення переможців районного конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації, від 24.12.2013 № 2, що додається.

2.  Відділу економічного розвитку райдержадміністрації здійснити заходи щодо підготовки проектів договорів про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування з автомобільними перевізниками-переможцями конкурсу, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, та подати їх для розгляду і підписання голові адміністрації у визначеному порядку.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Риченко СП.

Голова адміністрації                                                                       В.Г.Губський