Січень 2014

25 грудня 2013 року                                                                                №459

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою

щодо відведення в оренду земельної ділянки

для будівництва та обслуговування нежитлових будівель

ТОВ «Нертус» в межах Сквирської міської ради

Розглянувши заяву директора ТОВ «Нертус» Діхтенка О.В. та додані документи про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 10,79 га для будівництва та обслуговування нежитлових будівель, які будуть використовуватися для організації торгівлі з метою обслуговування жителів територіальної громади Сквирського району, за рахунок земель запасу Сквирської міської ради, керуючись ст.ст. 17, 93, 122, 123, п.2,3 ст.134 Земельного кодексу України, Цивільним кодексом України, п.7 ст.13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законами України «Про землеустрій», “Про оренду землі”, враховуючи розпорядження голови райдержадміністрації від 22.11.2013 № 414 «Про припинення права постійного користування землею ВАТ «Сквирарайагрохім» в межах Сквирської міської ради»:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 10,79 га для будівництва та обслуговування нежитлових будівель, які будуть використовуватися для організації торгівлі з метою обслуговування жителів територіальної громади Сквирського району.

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. ТОВ «Нертус» виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

Голова адміністрації                                                                     В.Г.Губський