Січень 2014

03 грудня 2013 року                                                                         №426

Про затвердження графіку прийому

суб’єктів звернень у Центрі надання

адміністративних послуг Сквирської

районної державної адміністрації

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» з метою приведення нормативно-правових актів Сквирської районної державної адміністрації у відповідність до законодавства України:

1. Затвердити графік прийому суб’єктів звернень у Центрі надання адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації (додається).

2. Затвердити графік роботи працівників сектору адміністративних та дозвільних процедур апарату Сквирської районної державної адміністрації (додається).

3. Внести до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації                    від 13.04.2007 № 268 «Про запровадження в Сквирському районі спрощеної процедури з видачі документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності» такі зміни:

1) Доповнити пункт 1 словами «що є складовою частиною Центру надання адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації».

2) Визнати такими, що втратили чинність, пункти 2-3.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 11.02.2008 № 72 «Про внесення змін до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації  від 13.04.2007 № 268 «Про запровадження в Сквирському районі спрощеної процедури з видачі документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності».

Голова адміністрації                                                                   В.Г. Губський