Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 травень №271 від 13 травня 2011 року "Про організацію в Сквирській райдержадміністрації роботи щодо доступу до публічної інформації"

Серпень 2011

Головна статті
Сторінка 2
Сторінка 3
Всі сторінки

м. Сквира

від 13 травня 2011 року                                                                        №271

Про організацію в Сквирській райдержадміністрації роботи

щодо доступу до публічної інформації

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про доступ до публічної інформації”, Указу Президента України від 05 травня 2011 року № 547 „Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації”, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 10.05.2011 № 450 „Про організацію в Київській облдержадміністрації роботи щодо доступу до публічної інформації”, та з метою забезпечення прозорості і відкритості діяль­ності Сквирської райдержадміністрації:

1. Встановити, що сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з засобами масової інформації апарату райдержадміністрації:

1.1. є відповідальним за реєстрацію, опрацювання, облік та системати­зацію запитів на інформацію, що надійшли до райдержадміністрації;

1.2. у встановленому порядку надає запитувачам форми запитів на інформацію згідно з додатком 1;

1.3. надає консультації під час оформлення запитів на інформацію;

1.4. оформлює запити на інформацію у разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит (з обов'язковим зазначенням в запиті свого ім'я, контактного телефону та наданням копії запиту особі, яка його подала);

1.5. обробляє запити, що пройшли реєстрацію у встановленому порядку, опрацьовує, систематизує, аналізує та контролює задоволення запитів на інформацію;

1.6. витребовує відповідну інформацію в структурних підрозділах райдержадміністрації;

2. Визначити спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями кімнату № 2 на другому поверсі адміністративного будинку Сквирської райдержадміністрації, розташованого за адресою м.Сквира, вул. Богачевського,28.

3. Сектору з питань внутрішньої політики та зв'язків з засобами масової інформації апарату райдержадміністрації:

3.1. у тижневий строк розробити і подати на затвердження голові  райдержадміністраці проекти:

порядку складання, подання запитів в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою);

переліків відомостей, що становлять службову інформацію;

інструкції з питань обліку, зберігання і використання документів та інших матеріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову інформацію;

3.2. організувати інформування населення про права громадян, передбачені Законом України „Про доступ до публічної інформації”;

3.3. внести голові райдержадміністрації пропозиції щодо створення системи обліку документів, що знаходяться в райдерж­адміністрації і містять публічну інформацію, передбачивши обов'язкову реєстрацію в цій системі таких документів та надання доступу до них за запитами, оприлюднення зазначеної інформації на офіційному веб-сайті (а в разі їх відсутності – в інший прийнятний для громадян спосіб).

4. Покласти на керівників підрозділів апарату, управлінь, відділів, інших структурних підрозділів Сквирської райдержадміністрації персональну відповідальність за дотримання встановленого законодавством порядку розгляду запитів на інформацію.

5. Затвердити перелік інформації, що підлягає оприлюдненню в газеті „Вісник Сквирщини ” і на офіційному веб-сайті Сквирської райдержадміністрації (далі – Перелік), що додається (додаток 2).

6. Підрозділам апарату, управлінням, відділам, іншим струк­турним підрозділам, Сквирської райдержадміністрації територіальним органам центральних органів виконавчої влади в районі невідкладно, але не пізніше п'яти робочих днів з дня затвердження документа, надавати інформа­цію, визначену Переліком.

7. Сектору з питань внутрішньої політики та зв'язків з засобами масової інформації апарату райдержадміністрації, редакції газети „Вісник Сквирщини”, забезпечувати у встановленому законодавством порядку оприлюднення інформації, визначеної Переліком.

8 . Сектору з питань внутрішньої політики та зв'язків з засобами масової інформації апарату райдержадміністрації спільно з фінансовим управлінням райдерж­адміністрації у дво­тижневий строк після затвердження Кабінетом Міністрів України граничних норм витрат на копіювання та друк подати голові райдержадміністрації письмові пропозиції щодо розміру фактичних витрат на копіювання та друк копій документів, що надаватимуться райдерж­адміністрацією за запитами на інформацію.

9. Міськсільквиконкомам вжити відповідних організаційних заходів щодо забезпечення виконання Закону України „Про доступ до публічної інформації” та Указу Президента України від 05 травня 2011 року № 547 „Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації”.

10. Апарату, управлінням, відділам, іншим струк­турним підрозділам Сквирської райдержадміністрації територіальним органам центральних органів виконавчої влади в районі, міськсільвиконкомам  сприяти депутатам місцевих рад, громадським організаціям, громадським радам, громадянам у здійсненні громадського контролю за забезпеченням органами виконавчої влади доступу до публічної інформації шляхом проведення громадських слухань, громадської експертизи тощо.

11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника, заступників голови райдержадміністрації згідно із розподілом обов’язків та керівника апарату   райдержадміністрації.

Голова адміністрації                                                                     М.Д.Горбалінський