Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Грудень №458 25 грудня 2013 року "Про затвердження детального плану території земельної ділянки несільськогосподарського призначення існуючого гранітного кар’єру, розташованої за межами населеного пункту на території Шамраївської сільської ради Скви "

Грудень 2013

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

25 грудня 2013 року                                                                                                   №458

Про затвердження  детального плану території

земельної ділянки несільськогосподарського

призначення існуючого гранітного кар’єру,

розташованої за межами населеного  пункту

на території Шамраївської сільської ради

Сквирського району Київської області

Відповідно до ст.ст.13,20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,         ст.ст. 19,21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», розпорядження Київської облдержадміністрації  від 24.02.2013 №74 «Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «Шамраївське» на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки», враховуючи  протокол  проведених громадських слухань від 04.10.2013 щодо розгляду детального плану території земельної ділянки несільськогосподарського призначення існуючого гранітного кар’єру, розташованої за межами населеного  пункту  на території Шамраївської сільської ради Сквирського району Київської області, лист Департаменту містобудування та архітектури Київської облдержадміністрації від 20.12.2013 №01-07-1277 та розглянувши детальний  план території, розроблений проектною організацією ПП «Брама-АБФ» м.Біла Церква в  2013 році, згідно з розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 11.06.2013 №181:

1. Затвердити детальний план території земельної ділянки несільськогосподарського призначення існуючого гранітного кар’єру за межами населеного пункту на  території Шамраївської сільської ради Сквирського району з такими техніко-економічними показниками:

загальна площа земельної ділянки - 30.5535 га, площа забудови -17,614 га, площа озеленення – 0,4097 га, площа гранітного кар’єру та території його обслуговування –          25,7580 га.

2. Інвестору ТОВ «Шамраївське» право на користування земельною ділянкою, на якій розміщено існуючий гранітний кар’єр, та подальшу його експлуатацію оформити і здійснювати в  установленому чинним законодавством порядку, відповідно до затвердженого детального  плану території, з урахуванням пропозиції громадян за результатами громадських слухань щодо розгляду і обговоренню детального плану території, викладеної в протоколі громадських слухань від 17.10.2013.

3. В разі необхідності проведення будь-якого будівництва чи реконструкції на зазначеній земельній ділянці питання вирішувати в установленому законодавством порядку, шляхом отримання містобудівних умов і обмежень відповідно до затвердженого детального  плану території.

4.  Оприлюднити розпорядження шляхом його опублікування в засобах масової інформації, а також розміщення на офіційному веб-сайті адміністрації у десятиденний строк з дня його видання.

5.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

Голова адміністрації                                                                     В.Г. Губський