Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Грудень № 437 09 грудня 2013 року " Про утворення районної комісії з інвентаризації містобудівних, топографо-геодезичних, інших документів, які містять топографо- геодезичні та картографічні дані"

Грудень 2013

09 грудня 2013 року                                                                                 № 437

Про утворення районної комісії з інвентаризації

містобудівних, топографо-геодезичних,

інших документів, які містять топографо-

геодезичні та картографічні дані

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання  доручення голови Київської обласної державної адміністрації щодо виконання доручення Президента України від 18 жовтня 2013 року №1-1/2727, доручення голови Сквирської райдержадміністрації від 18.11.2013р. №134-1 стосовно проведення в структурних підрозділах райдержадміністрації, міськсільвиконкомах, державних і комунальних підприємствах, установах і організаціях на території Сквирського району інвентаризації містобудівних, топографо-геодезичних інших документів, які містять топографо-геодезичні та картографічні дані:

1. Утворити районну комісію з інвентаризації містобудівних, топографо-геодезичних, інших документів, які містять топографо-геодезичні та картографічні дані згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                               І.В.Нечипоренко

розпорядження виконуючого

обов’язки голови адміністрації