Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Листопад №390 06 листопада 2013 року " Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Марчук Катерині Олександрівні в адміністративних межа"

Грудень 2013

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

06 листопада 2013 року                                                                      №390

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельних  ділянок  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр. Марчук Катерині Олександрівні

в адміністративних межах  Антонівської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр. Остаписько Людмили Миколаївни в інтересах Марчук Катерини Миколаївни - власника земельних часток (пай) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Антонівської сільської ради взамін сертифікатів на право на земельні частки (пай) - серія КВ, №0180319 та серія РН, № 372321, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Антонів» - серія КВ, реєстраційний №19 від 23.11.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Марчук Катерині Олександрівні на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Антонівської сільської ради за №290 та № 302 згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Антонів».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Марчук Катерині Олександрівні виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації. Нечипоренка І.В.

Голова адміністрації                                                                        В.Г.Губський