Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Листопад №409 21 листопада 2013 року " Про формування проекту районного бюджету Сквирського району на 2014 рік"
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Грудень 2013
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

21 листопада 2013 року                                                                                №409

Про формування проекту

районного бюджету

Сквирського району на 2014 рік

Відповідно до статей 2, 18 Закону України „Про місцеві державні адміністрації" та статей 19, 75 Бюджетного кодексу України листа Міністерства Фінансів України                            від 04.07.2013 №31-1800-14-27/20113, з метою належної організації формування проекту районного бюджету, забезпечення формування реальних проектів місцевих бюджетів району на 2014 рік та якісного складання проекту районного бюджету Сквирського району на                2014 рік:

 

1. Доручити управлінням, відділам, іншим структурним підрозділам райдержадміністрації, головним розпорядникам коштів районного бюджету та запропонувати міському і сільським  головам покласти в основу формування проекту районного та інших місцевих бюджетів району на 2014 рік напрями бюджетної політики, визначені постановою Верховної Ради України від 22 травня 2012 року №4824-VІ, прогнозні макропоказники соціального та економічного розвитку району та врахувати, що основними завданнями бюджетної політики є:

1)        Створення умов для рішучого подолання наслідків фінансово-економічної кризи. Забезпечення динамічного, стабільного та збалансованого соціально - економічного розвитку району;

2)        Здійснення заходів щодо легалізації доходів та майна, одержаних з порушенням податкового законодавства, проведення інвентаризації та перегляд договорів оренди земельних ділянок комунальної власності відповідно до вимог чинного законодавства; збільшення надходжень до місцевих бюджетів шляхом встановлення контролю за питанням
легалізації заробітної плати та додержання суб'єктами господарювання мінімальних гарантій в оплаті праці;

3) Забезпечення ефективності та прозорості приватизації комунального майна, продажу земель державної та комунальної власності ;

4) Залучення інвестицій у технічне переоснащення та модернізацію насамперед у пріоритетні галузі економіки;

5) Виконання програм енергозбереження;

6) Сприяння розвитку підприємницької діяльності;

7)  Забезпечення реальної збалансованості місцевих бюджетів району;

8) Підвищення результативності, ефективності та прозорості використання бюджетних коштів;

 

2

 

9) Забезпечення реалізації соціальних гарантій та соціального захисту вразливих верств населення;

10) Підвищення відповідальності розпорядників бюджетних коштів за досягненням встановлених цілей, зокрема за:

поліпшенням якості надання соціальних послуг населенню;

забезпеченням доступної та якісної медичної допомоги населенню;              підвищенням якості надання освітніх послуг, розвитку фізичної культури та спорту, відродження культури та духовності.

Забезпечити організацію роботи щодо прийняття рішень на передачу частини видатків місцевих бюджетів, що враховуються та не враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів та укладання угод в терміни, визначені бюджетним законодавством.

 

2. Відділу економного розвитку райдержадміністрації за участю інших структурних підрозділів райдержадміністрації:

розробити, основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку району на 2014 рік у розрізі основних галузей економіки з деталізацією показників і їх вплив на показники проекту районного бюджету та інших місцевих бюджетів району, визначити перелік інвестиційних програм району, надати розрахунки обсягу державних капітальних вкладень та бюджету розвитку районного бюджету, визначитись з переліком першочергових об'єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок субвенцій з державного бюджету, коштів бюджетних програм, районного бюджету і надати їх до 01 грудня 2013 року  управлінню фінансів райдержадміністрації для включення в розрахункові показники місцевих бюджетів району.

для забезпечення формування загального фонду районного бюджету на 2014 рік здійснити прогнозні розрахунки обсягу надходжень до районного бюджету орендної плати за користування цілісними майновими комплексами та іншим майном, що знаходиться у комунальній власності, у розрізі   орендарів,   і   надати   їх  управлінню фінансів райдержадміністрації до 01 грудня 2013 року.

 

3. Запропонувати Сквирському відділенні Тетіївської ОДПІ ГУ Мін доходів Київської області підготувати та надати  управлінню фінансів райдержадміністрації до 01 грудня             2013 року:

прогнозні розрахунки в розрізі сільських та міської рад щодо: нарахувань земельного податку, орендної плати з юридичних та фізичних осіб, з урахуванням кількості платників та площ земельних ділянок, що оподатковуються; очікувані надходження податку з доходів фізичних осіб за оренду земельних та майнових паїв, у тому числі кількість орендарів та площ земельних ділянок, що використовуються юридичними та фізичними особами; обраховані розміри можливих втрат місцевих бюджетів району 2014 року внаслідок надання податкових пільг з плати за землю;

обрахунки в розрізі сільських та міської рад щодо: кількості платників єдиного податку для суб'єктів малого підприємництва - фізичних осіб та фіксованого податку на доходи фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи; прогнозних надходжень 2014 року та очікуваних втрат та як наслідок припинення підприємницької діяльності;

розрахункові показники надходжень: збору за забруднення навколишнього природного середовища в розрізі місцевих бюджетів та платників податків.

 

4. Формування прогнозних показників видатків на 2014 рік в цілому по району та в розрізі місцевих бюджетів району проводити в тісному контакті з відповідними галузевими відділами, узгоджувати та захищати ці показники видатків, вирішувати неузгоджені питання щодо фінансування галузей 2014 року, які виникають при застосуванні формульного

3

 

розрахунку, виходячи з аналізу застосування запропонованого механізму  поточного року і упорядкування видаткових повноважень місцевих бюджетів.

 

5. При формуванні бюджету 2014 року передбачити такі захищені статті видатків загального фонду: оплата праці працівників бюджетних установ, нарахування на заробітну плату, придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів, забезпечення продуктами харчування, оплата комунальних послуг та енергоносіїв, поточні трансферти населенню, поточні трансферти місцевим бюджетам.

 

6. Управлінню фінансів райдержадміністрації забезпечити дотримання порядку формування районного бюджету на 2014 рік згідно з нормами Бюджетного кодексу України, податкового законодавства та інших Нормативно-правових актів, які стосуються бюджету 2014 року, підготувати та подати на розгляд районної ради проект рішення районної ради „Про районний бюджет Сквирського району на 2014 рік”.

 

7. Учасникам бюджетного процесу забезпечити виконання взятих бюджетних зобов'язань та проведення платежів з бюджету, визначених Бюджетним кодексом України та іншими нормативно - правовими актами.

Взяти до відома, що розроблення районних цільових програм може ініціюватися лише за умови наявності фінансового ресурсу для забезпечення їх виконання.

Планування видатків на бюджетні районні програми, не пов'язаних з утриманням бюджетних установ, здійснюється виключно за наявності затверджених районних цільових програм у відповідних галузях.

 

8. Затвердити бюджетний календар з підготовки проекту районного бюджету на              2014 рік (додається).

 

9. Контроль за виконанням  цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова адміністрації                                                                      В.Г.Губський

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 988
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack