Серпень 2011

м. Сквира

від  24 травня  2011 року № 284

Про впровадження у Сквирському районі

систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та

оповіщення людей  у разі їх виникнення

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про Цивільну оборону України», «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», «Про правові засади цивільного захисту», на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 12.05.2011 № 455 «Про впровадження у Київській області систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення» та з метою запобігання виникнення надзвичай­них ситуа­цій на потенційно небезпечних об’єктах та об'єктах підви­щеної небезпеки на території району:

1. Керівникам суб'єктів господарської діяльності усіх форм власності, вклю­­чених до Переліку потенційно небезпечних об'єктів та об'єктів підвищеної небезпеки Сквирського району, затвердженого рішенням постійної комісії облдерж­адміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 20 від 29.12.2010):

1.1. Протягом 2011-2012 років здійснити заходи щодо створення автоматизо­ваних систем раннього виявлення надзвичай­них ситуацій і оповіщення персоналу та населення, що проживає в зонах можливого ураження (далі - Системи).

1.2. Згідно з п.20 постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.1999 № 192 „Про затвердження Положення про організацію оповіщення і зв'язку у надзвичайних ситуаціях” узгоджувати проектну документацію на Системи з Головним управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації у відповідності до технічних умов.

1.3. Впровадження Систем здійснювати відповідно до вимог Правил улашту­вання, експлуатації та технічного обслуговування систем раннього вияв­лення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення, затверджених наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 15.05.2006 № 288, зареєстро­ваного в Міністерстві юстиції України 05 липня  2006 року за № 785/1265.

1.4. Введення Системи в експлуатацію проводити на підставі акта комісії, до складу якої включати представників Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в  Київській області та Головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдерж­адміністрації.

2. Міськсільвиконкомам, Сквирському РВ ГУ МНС  України в Київській області, відділу з питань НС райдержадміністрації:

2.1. Спільно з представниками Головного управлінням Міністерства надзвичайних ситуацій України в  Київській області та Головного управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації до 01 липня 2011 року організувати і провести перевірки потенційно небезпечних об'єктів та об'єктів підвищеної небезпеки щодо наявності та стану Систем.

2.2. Скласти та затвердити до 15 липня 2011 року на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації  узгоджені з Головним управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації плани–графіки обладнання Системами потенційно небезпечних об'єктів та об'єктів підвищеної небезпеки, які розташовані на території району.

2.3. Здійснити організаційні заходи щодо створення Систем згідно із затвердженими планами - графіками.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                   М.Д. Горбалінський