Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Жовтень № 360 10 жовтня 2013 року " Про проведення безоплатного капітального ремонту житлового будинку інваліда війни Гибилинди П.Ф."

Листопад 2013

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

10 жовтня 2013 року                                                             № 360

Про  проведення безоплатного

капітального ремонту  житлового будинку

інваліда війни  Гибилинди  П.Ф.

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 565 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право»:

1. Провести безоплатний капітальний ремонт житлового будинку інваліда I групи Великої Вітчизняної війни:

Гибилинди Павла Федоровича, 1918 року народження, на загальну суму 7516,0 тис. грн.

2.Управлінню соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації провести розрахунки з ПП «Моісеєнко» за рахунок  коштів, що передбачені з Державного бюджету України на компенсацію за проведення безоплатного капітального ремонту житлових будинків та квартир інвалідам війни, а саме:

1) вартість основних об’єктів будівництва;

2) кошти на покриття адміністративних витрат та податку на додану вартість.

3.Управлінню фінансів райдержадміністрації забезпечити фінансування витрат, пов’язаних із проведенням безоплатного  капітального ремонту житлового будинку .

4.Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на  заступника голови райдержадміністрації Риченко С.П.

Голова адміністрації                                                             В.Г.Губський