Листопад 2013

16 жовтня 2013 року                                                                                              №369

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельної  ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр.Михайлюкову  Віталію  Борисовичу

в адміністративних межах  Красноліської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр. Михайлюкова Віталія Борисовича - власника земельної частки (пай) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  в адміністративних межах Красноліської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай), враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Красноліське» -  серія КВ, реєстраційний №17 від 14.11.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Михайлюкову  Віталію  Борисовичу на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Красноліської сільської ради за № 294 згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Красноліське».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Михайлюкову  Віталію  Борисовичу виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

Голова адміністрації                                                                В.Г.Губський