Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Жовтень № 367 15 жовтня 2013 року " Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Котюку Володимиру Васильовичу в адміністративних межах "

Листопад 2013

15 жовтня 2013 року                                                                   № 367

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельної  ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр. Котюку Володимиру Васильовичу

в адміністративних межах  Самгородоцької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр.Котюка Володимира Васильовича - власника земельної частки (пай) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Самгородоцької сільської ради взамін сертифікат на право на земельної частки (пай) серія КВ №016553, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Самгородоцьке» серія КВ, реєстраційний №02 від 05.07.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр.Котюку Володимиру Васильовичу (проживає за адресою: с.Самгородок, вул. Кооперативна,17; серія і номер паспорта КМ 090667; ідентифікаційний номер 2360707998) на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Самгородоцької сільської ради за №44 згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Самгородоцьке».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Котюку Володимиру Васильовичу виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                             В.Г.Губський