Листопад 2013

02 жовтня 2013 року                                                                        № 356

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельних ділянок для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр.Гаврилюк Галині Кузьмівні

в адміністративних межах  Кривошиїнської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр.Гаврилюк Галини Кузьмівни - власника земельних часток (паїв) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  в адміністративних межах Кривошиїнської сільської ради взамін сертифікатів на право на земельну частку (пай) - серія КВ, № 034087, КВ № 034088, враховуючи державні акти на право колективної власності на землю КСП «Кривошиїнське» серія КВ, реєстраційний №01 від 04.07.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Гаврилюк Галині Кузьмівні  на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кривошиїнської сільської ради за № 505,  №507 згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Кривошиїнське».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Гаврилюк Галині Кузьмівні виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                                В.Г.Губський