Листопад 2013

02 жовтня 2013 року                                                                                  №353

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельної ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр.Гаврилюк Олені Вікторівні

в адміністративних межах  Кривошиїнської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр.Гаврилюк Олени Вікторівни - власника земельної частки (пай) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кривошиїнської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай), враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Кривошиїнське» - серія КВ, реєстраційний №01 від 04.07.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Гаврилюк Олені Вікторівні на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кривошиїнської сільської ради за № 511 згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Кривошиїнське».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Гаврилюк Олені Вікторівні виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                                   В.Г.Губський