Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Червень № 180/93 11 червня 2013 року " Про утворення районної комісії для передачі з балансу Сквирської центральної районної лікарні приміщень, споруд, майна, медичного обладнання та автомобільного транспорту на баланс комунального закладу Сквирської"

Жовтень 2013

11 червня 2013 року                                                                     № 180/93

Про утворення районної комісії

для передачі з балансу Сквирської

центральної районної лікарні приміщень,

споруд, майна, медичного обладнання

та автомобільного транспорту на баланс

комунального закладу Сквирської районної ради

«Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації», на виконання пункту 7.2 рішення сесії Сквирської районної ради від 05.12.2012   № 03-17-06  «Про створення комунального закладу Сквирської районної ради «Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги»:

1. Утворити районну комісію для  передачі з балансу Сквирської центральної районної лікарні приміщень, споруд, майна, медичного обладнання та автомобільного транспорту на баланс комунального закладу Сквирської районної ради «Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги»у складі згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської райдержадміністрації Риченко С.П. та керуючу справами, начальника організаційного відділу Сквирської районної ради Грищенко О.Г.

Голова адміністрації                                                  Голова районної ради

В.Г.Губський                                                                                      Б.В.Соболь