Жовтень 2013

06 червня 2013 року 173

Про забезпечення охорони урожаю

зернових культур  та грубих  кормів

від пожеж у Сквирському районі в 2013 році

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про пожежну безпеку”, Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій від 19.10.2004 № 126, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 4.11.2004 № 1410/10009, розпорядження Київської облдержадміністрації від 01.06.2013 №217 та з метою забезпечення збереження урожаю:

1. Затвердити план заходів щодо забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в районі у 2013 році (далі-План заходів, що додається).

2. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації, головам виконкомів сільських рад, керівникам сільськогосподарських підприємств, ТОВ ”Сквирський комбінат хлібопродуктів”, ВАТ ”Сквирське РТП”, інших господарств по виробництву сільськогосподарської продукції, районному споживчому товариству, Сквирському підрозділу ПАТ “АЕС Київобленерго”, Сквирському цеху телекомунікаційних послуг №9 КОФ ВАТ “Укртелеком” забезпечити у встановлені терміни виконання передбачених цим планом заходів:

1) Проведення керівниками підприємств, організацій та установ, які розташовані або здійснюють роботи поблизу хлібних масивів, інструктажів з  працівниками щодо дотримання пожежної безпеки в період дозрівання і збирання зернових культур, а  також роз’яснювальної роботи серед громадян, які відпочивають в дачних будинках, базах відпочинку.

2) Здійснення працівниками Сквирського підрозділу ПАТ “АЕС Київобленерго” перевірок міцності підпір і кріплень на лініях електромережі, що проходить через хлібні масиви та усунення виявлених недоліків.

3)Сквирському цеху телекомунікаційних послуг №9 КОФ ВАТ “Укртелеком” організувати установку телефонного зв’язку в сільських пожежних командах та в разі необхідності забезпечити його оперативний ремонт.

4) Проведення керівниками   сільськогосподарських підприємств  району заходів щодо:

навчання механізаторів та інших осіб, які будуть брати участь у збиранні урожаю та заготівлі грубих кормів правилам пожежної безпеки з прийняттям заліків;

обладнання зернозбиральних агрегатів та автотранспорту іскрогасниками, ремонту системи запалення та живлення, приведення в бойову готовність пожежної та пристосованої  для пожежогасіння сільськогосподарської техніки, організації цілодобового чергування членів пожежно-сторожової охорони в пожежних депо, забезпечення місць скиртування грубих кормів цілодобовою охороною, огородженням та блискавкозахистом.

5) Відновлення посад начальників  пожежно-сторожової охорони,  та звільнення їх від виконання інших обов’язків.

3. Виконкомам сільських рад, райвідділу ГУ МВС  України в Київській області вирішити питання про заборону встановлення палаток і розведення багать поблизу хлібних масивів; руху автотранспорту, незадіяного у збиранні урожаю, по внутрішньогосподарських шляхах поблизу хлібних масивів на період настання воскової стиглості  зерна  і до кінця жнив.

4.Філії "Сквирського районного дорожнього управління" на дорогах району, які проходять вздовж полів, встановити панно та  знаки пожежної безпеки.

5.Редакції газети “Вісник Сквирщини”,  радіостудії “Шанс” забезпечити висвітлення у встановленому порядку матеріалів щодо охорони урожаю від пожеж, публікацію статей та відповідної реклами.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Виконуюча обов’язки                                                            С.П.Риченко

голови  адміністрації