Жовтень 2013

04 червня 2013 року                                                                           № 169

Про внесення змін до  складу

Консультативної ради з питань

поліпшення соціального захисту

ветеранів війни в Сквирському районі

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 №1078 «Про утворення Консультативної ради з питань поліпшення соціального захисту ветеранів війни в Сквирському районі» та у зв’язку з кадровими змінами:

1.Внести наступні зміни до складу Консультативної ради з питань поліпшення соціального захисту ветеранів війни в Сквирському районі, утвореної розпорядженням голови райдержадміністрації від 25.07.2012 №240 „Про утворення Консультативної ради з питань поліпшення соціального захисту  ветеранів війни у Сквирському районі “:

1)Увести до складу ради:

Риченко Світлану Петрівну, заступника голови райдержадміністрації, голову ради;

Перебейніс Наталію Володимирівну, начальника відділу з питань обслуговування    інвалідів, ветеранів війни і праці та контролю за правильністю призначення і виплати    пенсій, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, секретаря ради;

Центило–Гіптенко Олесю Леонідівну, завідувача сектору культури райдержадміністрації, члена ради.

2) Вивести зі складу ради:

Левчука Олександра Васильовича, Капітанюк Людмилу Василівну, Когутенко Світлану Володимирівну.

Виконуюча обов’язки                                                               С.П.Риченко

голови  адміністрації