Жовтень 2013

24 травня 2013 року №150

Про підготовку та проведення районного

огляду-змагань невоєнізованих пожежно-

рятувальних сил цивільного захисту

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації“, “Про пожежну безпеку",  "Про аварійно – рятувальні служби", з метою забезпечення постійної готовності добровільних рятувальних формувань до  виконання завдань по боротьбі з пожежами, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та військового характеру, захисту населення і територій від їх негативного впливу, які загрожують життю та здоров’ю людей:

1. Провести огляд – змагання добровільних рятувальних формувань цивільної оборони району 31 травня 2013 року на стадіоні «Колос» м. Сквира відповідно до Положення про добровільні пожежні дружини.

Початок змагань о 09-00 год.

2. Для організації  проведення огляду - змагань та підведення підсумків утворити районну комісію у складі:

Гарбуз – заступник голови адміністрації, голова комісії;                                                                                                         Олександр Миколайович

Шуляк                                       - начальник Сквирського РС ГУ ДСНС України в Київській

Ігор Миколайович                       області, заступник голови комісії;

Члени комісії:

Вовк –  начальник Сквирського РВ ГУ МВС України в Київській

Юрій Леонідович                       області (за згодою);

Ворушило – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій

Микола Степанович райдержадміністрації;

Гетманчук                                - начальник ВДАІ по обслуговуванню Сквирського району

Костянтин Степанович (за згодою);

Скарбовійчук – начальник філії «Сквирське районне дорожнє управління»

Роман Петрович (за згодою);

3. Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань покласти на  начальника  Сквирського сектору ДСНС України у Київській області полковника служби цивільного захисту  Шуляка І.М.

4. Керівникам підприємств та сільським головам забезпечити явку добровільних пожежних дружин промислових підприємств, установ та організацій району (додаток1), з пожежною та пристосованою технікою (додаток 2).

5. Головному лікарю  Сквирської центральної районної лікарні Ковальчуку В.М. забезпечити медичне обслуговування змагань.

6. Відповідальність за підготовку стадіону до проведення  змагань покласти  на начальника відділу у справах фізичної культури та спорту райдержадміністрації Голуба І.В.

7. Начальнику Сквирського РВ ГУ МВС України в Київській області  Вовку Ю.Л.- забезпечити явку  представників міліції  для охорони громадського порядку.

8. Начальнику ВДАІ по обслуговуванню Сквирського району Гетманчуку К.С.- забезпечити явку  представника ДАІ для проведення огляду  техніки.

9. Відділу культури і туризму райдержадміністрації  забезпечити озвучення стадіону.

10. Начальнику КП «Сквирське комунальне господарство» Шварцбурду Ю.Д.- забезпечити місце проведення змагань урнами для сміття.

11. Голові правління ВАТ “Сквирське РТП” Іллючку С.П.- забезпечити транспорт для перевезення інвентарю із пожежної частини на стадіон «Колос».

12. Голові правління Сквирського районного споживчого товариства Мельнику А.М. забезпечити на стадіоні «Колос» роботу торгівельних точок.

13. Заступнику голови комісії Шуляку І.М. подати на затвердження голові Сквирської райдержадміністрації підсумки змагань  в термін до  31 травня 2013 року.

14. Контроль за виконанням  цього розпорядження покласти на   заступника  голови адміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                               В.Г. Губський