Вересень 2013

13 серпня 2013 року                                                              №281

Про розробку детального плану території земель

Сквирської міської ради  несільськогосподарського

призначення в північній промзоні за межами м.Сквира

для будівництва ТОВ «Грона - Партнер» підвідного

водопроводу і лінії електропередач до існуючого

кондитерського виробництва по вул. Залізнична, 10

в м.Сквира

Відповідно до ст.ст. 13,20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  ст.ст. 8, 10, 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  схеми північної промзони території м.Сквира, розробленої  проектним інститутом «Промбудпроект» м.Київ  в 1991 та розглянувши клопотання ТОВ «Грона-Партнер» щодо будівництва ТОВ «Грона-Партнер» підвідного водопроводу і лінії електропередач до існуючого кондитерського виробництва по вул.Залізнична,10 в м.Сквира на землях Сквирської міської ради  несільськогосподарського призначення в північній промзоні за межами м.Сквира, враховуючи погодження Сквирської міської ради,  з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення, просторової композиції та параметрів забудови земельної ділянки:

1. Розробити детальний план території земель Сквирської міської ради  несільськогосподарського призначення в північній промзоні за межами м.Сквира для вирішення в установленому порядку питання  будівництва ТОВ «Грона-Партнер»:  підвідного водопроводу  від існуючої артсвердловини біля вул.Київська до власної водонапірної башти  по вул. Залізнична та  лінії електропередач ЛЕП-10 кВ до існуючого кондитерського виробництва по вул. Залізнична, 10 в м.Сквира.

2. Фінансування робіт по розробленню детального плану території  здійснити за рахунок коштів ТОВ «Грона-Партнер» згідно його заяви.

3. Звернутися до Київської обласної державної адміністрації щодо визначення державних інтересів для їх урахування під час розроблення детального плану території.

4. Відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації забезпечити організацію розроблення детального плану території, проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів та подання на розгляд архітектурно-містобудівній раді при департаменті містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації.

5. Оприлюднити це розпорядження шляхом опублікування в засобах масової інформації, а також розміщення на офіційному веб-сайті адміністрації у двотижневий строк з дня прийняття цього розпорядження.

6.  Після розробки, узгодження  та громадського обговорення подати детальний план території на затвердження Сквирській райдержадміністрації.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                            В.Г. Губський