Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Квітень №105 10 квітня 2013 року " Про проведення в Сквирському районі Всеукраїнського місячника Червоного Хреста "

Червень 2013

10 квітня 2013 року                                                                    №105

Про проведення в Сквирському районі

Всеукраїнського місячника Червоного Хреста

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання розпоряджень голови Київської облдержадміністрації від 01.04.2013 №128 «Про проведення   в Київській області Всеукраїнського місячника Червоного Хреста» , від 01.04.2013 №132 «Про сприяння діяльності організацій Товариства Червоного Хреста України в області» та з метою поліпшення умов життя найбільш соціально незахищених верств населення і формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до проблем інвалідів, людей похилого віку, хворих на туберкульоз та СНІД, постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій, безпритульних дітей та дітей-сиріт, багатодітних та малозабезпечених сімей, біженців:

1. Управлінням та відділам райдержадміністрації:

1.1 Сприяти в селах і місті Сквира проведенню з 01 квітня по 01 травня 2013 року Всеукраїнського місячника Червоного Хреста (далі-місячник) під гаслом „Сила гуманності”,  зокрема:

1.1.1 Надавати всебічну допомогу місцевим організаціям Товариства Червоного хреста України (далі – Товариство) у зборі благодійних внесків, продовольства, одягу та взуття, ліків, засобів гігієни, будівельних матеріалів (далі - благодійна допомога) для надання соціально-побутової допомоги одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, дітям з неблагополучних сімей, хворим на туберкульоз і СНІД іншим категоріям громадян, що її потребують, та доставки зібраної благодійної допомоги на склади місцевих організацій Товариства.

1.1.2 Сприяти залученню керівників підприємств, організацій усіх форм власності, благодійних громадських фондів та релігійних конфесій у проведенні місячника

1.1.3 Надавати допомогу у відновлені та створенні первинних організацій Товариства у закладах, підприємствах, установах, організаціях різних форм власності.

1.1.4 У встановленому порядку вживати цілеспрямованих заходів щодо надання місцевим осередкам Товариства в довгострокове користування приміщень для роботи та створення в них запасів одягу, перев’язувального матеріалу, продуктів харчування, речей першої необхідності, зокрема на випадок надзвичайних ситуацій та матеріалів для роботи соціально-побутових, ремонтних бригад Червоного Хреста.

1.1.5   Всебічно сприяти забезпечення транспортом Товариства для допомоги перевезення зібраної благодійної допомоги.

2. Головам міськсільвиконкомів:

- розробити відповідні заходи та забезпечити активну співпрацю з відповідними організаціями Товариства з метою сприяння у виконанні їхніх статутних завдань.

3. Відділу освіти райдержадміністрації:

- проводити в навчальних закладах району роботу щодо залучення учнівської молоді до членства у Товаристві та проведення місячника під гаслом  “Молодь – ветеранам”.

4. Головному лікарю Сквирської центральної районної лікарні:

4.1 Сприяти відновленню в лікувальних закладах району первинних організацій Товариства.

4.2 Організувати надання практичної допомоги у роботі медичної патронажної служби Червоного Хреста щодо обслуговування самотніх громадян похилого віку вдома та в центрах, кімнатах медико-соціальної допомоги районної організації Товариства.

5. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації:

- об’єднати зусилля у спільній діяльності з районною організацією Товариства з метою організації і удосконалення медико-соціальної, побутової та натуральної допомоги одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, іншим соціально незахищеним верствам населення, сприяти функціонуванню в районі мобільних, санітарно-побутових, ремонтних бригад районної організації Червоного Хреста.

6. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації:

- провести роботу з керівниками сільськогосподарських підприємств усіх форм власності щодо безоплатного надання ними продуктів харчування для формування продуктових наборів хворим на туберкульоз та одиноким лежачим хворим, якими опікується Червоний Хрест.

7. Управлінню економіки райдержадміністрації:

- провести роботу серед власників виробничих і торгівельних підприємств щодо виділення Товариству грошової та натуральної допомоги у вигляді ліків, продуктових наборів, засобів гігієни, будівельних матеріалів тощо для подальшого розподілу незахищеним верствам населення.

8. Районному центру зайнятості:

- у встановленому порядку направляти осіб із числа безробітних на виконання оплачуваних громадських робіт, у мобільних санітарно-побутових, ремонтних бригадах Товариства.

9. Рекомендувати районним засобам масової інформації (районна газета ”Вісник Сквирщини”, радіостудії ”Шанс”) забезпечити висвітлення заходів з проведення в районі Всеукраїнського місячника Червоного Хреста України.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації, згідно розподілу обов’язків.

Голова адміністрації В. Г. Губський