Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 грудень №405 07 грудня 2012 року " Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку водного фонду ТОВ «Сквираплемрибгосп» для риборозведення в межах Антонівської сільсь"

Січень 2013

07 грудня 2012 року                                                                                №405

Про дозвіл на розробку технічної документації

із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують

право оренди на земельну ділянку водного фонду

ТОВ «Сквираплемрибгосп» для риборозведення в

межах Антонівської сільської ради

Розглянувши клопотання директора ТОВ «Сквираплемрибгосп» Гейка Л.М. про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянкуводного фонду площею 22,3201 га для риборозведення в межах Антонівської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 18 від 04.12.2012 року), зважаючи на те, що гідротехнічні споруди ставків по с.Антонів знаходяться в оренді ТОВ «Сквираплемрибгосп» та керуючись ст.ст. 17, 31, 34, 58, 59, 93, 116, 122, 123, п.2,3 ст.134, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законами України «Про землеустрій», Порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 за № 677:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку водного фонду, площею 22,3201га  ТОВ «Сквираплемрибгосп»для риборозведення в межах Антонівської сільської ради. Категорія земель - землі водного фонду.

2. Розробку документації із землеустроюрозпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. ТОВ «Сквираплемрибгосп» виготовити технічну документацію із землеустрою, погодивши її відповідно до норм чинного законодавства, та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                       О.В.Левчук