Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 листопад №394 26 листопада 2012 року " Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Гуцалюку Віталію Андрійович"

Січень 2013

26 листопада 2012 року                                                                                     №394

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право власності

на земельну ділянку для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

Гуцалюку Віталію Андрійовичу в межах Антонівської

сільської ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву директора ТОВ «Земельний проект» І.В.Когут про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Гуцалюку Віталію Андрійовичу в межах Антонівської сільської ради Сквирського району Київської області, та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Гуцалюку Віталію Андрійовичу в межах Антонівської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель- землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність Гуцалюку Віталію Андрійовичу земельну ділянку з кадастровим номером 3224080300:02:006:0016 площею 4,4305 га (з них ріллі – 4,4305га), оформити та видати Гуцалюку Віталію Андрійовичу державний акт на право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення“ не допускається:

- купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

5. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                     О.В.Левчук